MTC100-BF2-P21
Номер детали производителя:
MTC100-BF2-P21
Производитель/бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Часть описания:
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Производитель :
Contact Length - Post :
0.580" (14.73mm)
Fastening Type :
Threaded
Features :
Dust Cap, Mounting Flange, Mounting Hardware
Mounting Type :
Panel Mount, Through Hole
Number of Positions :
40
Operating Temperature :
-65°C ~ 125°C
Overall Contact Length :
Pitch - Mating :
0.100" (2.54mm)
Row Spacing - Mating :
0.100" (2.54mm)