YR32K76800S004
Номер детали производителя:
YR32K76800S004
Производитель/бренд:
TGS
Часть описания:
32.768KHZ 20PPM 6PF 2 PADS
Производитель :
TGS
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Load Capacitance :
6pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)