PXC21SBAN
Номер детали производителя:
PXC21SBAN
Часть описания:
CONN HEADER R/A 21POS 2.54MM
Contact Length - Mating :
0.230" (5.84mm)
Contact Length - Post :
0.120" (3.05mm)
Current Rating (Amps) :
3A
Insulation Height :
0.140" (3.56mm)
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Pitch - Mating :
0.100" (2.54mm)
Товары, связанные с производителем
    CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
    CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156