PXC20SFAN
Номер детали производителя:
PXC20SFAN
Часть описания:
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Contact Length - Mating :
0.318" (8.08mm)
Contact Length - Post :
0.120" (3.05mm)
Current Rating (Amps) :
3A
Insulation Height :
0.100" (2.54mm)
Mounting Type :
Through Hole
Overall Contact Length :
0.538" (13.67mm)
Pitch - Mating :
0.100" (2.54mm)
Товары, связанные с производителем
    CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
    CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156