EK500V-03P
Номер детали производителя:
EK500V-03P
Часть описания:
TERM BLK 3POS 5.00MM SCRW PLG
Current :
20 A
Features :
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Number of Levels :
3
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
3
Voltage :
300 V
Wire Gauge :
12-30 AWG
Товары, связанные с производителем
    FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Часть Производитель Запас Описание
EK50 Eaton-Bussmann Electrical Division 6,025 FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC