EK500A-02P
Номер детали производителя:
EK500A-02P
Производитель/бренд:
DINKLE Corporation USA
Часть описания:
TERM BLK 2POS 5.00MM SCRW PLG
Производитель :
DINKLE Corporation USA
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Green
Current :
20 A
Features :
Mating Orientation :
45° (135°) Angle with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
2
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
2
Product Status :
Active
Voltage :
300 V
Wire Gauge :
12-24 AWG
Wire Termination :
Screw - Rising Cage Clamp
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
    Electronics housings of Raspberr
    Dinkle standard M12/M8 circular
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
EK50 Eaton-Bussmann Electrical Division 6,025 FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC