OSC50M-3.3I/S22T
- Номер детали производителя:
- OSC50M-3.3I/S22T
- Часть описания:
- XTAL OSC XO 50MHZ 3.3V CMOS SMD
- Current - Supply (Max) :
- 15mA
- Frequency :
- 50 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V