OSC12M-3.3I/S3T
- Номер детали производителя:
- OSC12M-3.3I/S3T
- Производитель/бренд:
- YIC
- Часть описания:
- XTAL OSC XO 12MHZ 3.3V CMOS SMD
- Производитель :
- YIC
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 7mA
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.134" L x 0.106" W (3.40mm x 2.70mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V