OSC24M-3.3I/S3
Номер детали производителя:
OSC24M-3.3I/S3
Производитель/бренд:
YIC
Часть описания:
XTAL OSC XO 24MHZ 3.3V CMOS SMD
Производитель :
YIC
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
12mA
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.134" L x 0.106" W (3.40mm x 2.70mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V