SQR822500
Номер детали производителя:
SQR822500
Часть описания:
CONN RCPT HSG 8POS 22AWG
Mounting Type :
Panel Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Pitch :
Product Status :
Not For New Designs
  • JST
    CONN RCPT HSG 2POS 2.00MM
  • JST
    CONN RCPT HSG 2POS 2.50MM
    CONN RCPT HSG 3POS 2.00MM
    CONN RCPT HSG 3POS 2.50MM
    CONN RCPT HSG 2POS 2.50MM