44AM1121-22-0/9-9
Номер детали производителя:
44AM1121-22-0/9-9
Часть описания:
CABLE 2CON 22AWG WHT SHLD FEET
Категория продукта :
Многожильные кабели
Cable Type :
Multi-Conductor
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.127" (3.23mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0100" (0.254mm)
Jacket Color :
White
Length :
Enter Number of Feet in Order Quantity
Number of Conductors :
2
Operating Temperature :
150°C
Ratings :
Shield Type :
Braid
Usage :
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
22 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156