44AM1111-16-9-9
Номер детали производителя:
44AM1111-16-9-9
Часть описания:
HOOK-UP STRND 16AWG 600V WHITE
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Strand :
19/29
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.105" (2.67mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinyl Fluoride (PVF)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
16 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156