44AM1111-16-9-9CS2275
Номер детали производителя:
44AM1111-16-9-9CS2275
Производитель/бренд:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Часть описания:
HOOK-UP DL STRND 16AWG WHT 100'
Производитель :
Категория продукта :
Одножильные кабели (монтажный провод)
Cable Type :
Hook-Up, Dual Wall, Shielded
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/29
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.105" (2.67mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinyl Fluoride (PVF)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.005" (0.13mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
150°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
16 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156