EM4964-SS-1560#
Номер детали производителя:
EM4964-SS-1560#
Часть описания:
CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 130'
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
BNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
BNC Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
4.95mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
10 GHz
Ingress Protection :
Length :
1560.0" (39.6m) 130.0'
Operating Temperature :
50°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
BNC to BNC
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"