EM4911A-80-0#
Номер детали производителя:
EM4911A-80-0#
Часть описания:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 80"
Категория продукта :
Банан, измерительный интерфейс
1st Connector :
Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
2nd Connector :
Cable Length :
80.0" (2032.00mm)
Configuration :
Banana to Banana
Contents :
1 Lead, Black
Current Rating (Amps) :
10A
Material - Insulation :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status :
Active
Ratings :
CAT III 1000V, IEC 1010
Stacking Method :
Non Stackable
Type :
Patch Cord
Voltage - Rated :
1000VAC (1kV)
Wire Gauge :
18 AWG
Каталог сопутствующих товаров
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 8"
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"