EM4911A-48-4#
Номер детали производителя:
EM4911A-48-4#
Производитель/бренд:
Pomona Electronics
Часть описания:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Производитель :
Pomona Electronics
Категория продукта :
Банан, измерительный интерфейс
1st Connector :
Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable
2nd Connector :
Cable Length :
48.0" (1219.20mm)
Configuration :
Banana to Banana
Contents :
1 Lead, Yellow
Current Rating (Amps) :
10A
Material - Insulation :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
CAT III 1000V, IEC 1010
Stacking Method :
Non Stackable
Type :
Patch Cord
Voltage - Rated :
1000VAC (1kV)
Wire Gauge :
18 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    STATIC FREE FLOOR MAT, CONDUCTIV
    WRIST STRAP ELASTIC ESD BLUE
    FOOT GROUNDER, HEEL STRAP, 1 MEG
    WRIST STRAP METAL ESD
    WRIST STRAP METAL W/CLIP & CORD
Каталог сопутствующих товаров
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 8"
    TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"