TCFGA0J226M8R
- Номер детали производителя:
- TCFGA0J226M8R
- Производитель/бренд:
- ROHM Semiconductor
- Часть описания:
- CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206
- Производитель :
- ROHM Semiconductor
- Категория продукта :
- Танталовые конденсаторы
- Capacitance :
- 22 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Failure Rate :
- Features :
- Fail Safe with Built-in Fuse
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Lead Spacing :
- Lifetime @ Temp. :
- Manufacturer Size Code :
- A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Type :
- Molded
- Voltage - Rated :
- 6.3 V