CC2A100220
Номер детали производителя:
CC2A100220
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.2Ohm
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.188" Dia x 0.453" L (4.78mm x 11.51mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
100 V