SDV1005E140C800NPTF
- Номер детали производителя:
- SDV1005E140C800NPTF
- Часть описания:
- VARISTOR 22V 15A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 15 A
- Energy :
- 0.03J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 16 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 19 V