SDV1005E090C101NPTF
- Номер детали производителя:
- SDV1005E090C101NPTF
- Производитель/бренд:
- Shenzhen Sunlord Electronics
- Часть описания:
- VARISTOR 16V 20A 0402
- Производитель :
- Shenzhen Sunlord Electronics
- Категория продукта :
- Варисторы, MOV
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)