SV150K23B
Номер детали производителя:
SV150K23B
Производитель/бренд:
Stackpole Electronics, Inc.
Часть описания:
MOV, 150V (Vrms), 10%, 23mm
Производитель :
Stackpole Electronics, Inc.
Категория продукта :
Варисторы, MOV
Capacitance @ Frequency :
3050 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
15 kA
Energy :
270J
Features :
Maximum AC Volts :
150 V
Maximum DC Volts :
200 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
264 V
Varistor Voltage (Min) :
216 V
Varistor Voltage (Typ) :
240 V