205PHB600K2H
Номер детали производителя:
205PHB600K2H
Часть описания:
CAP FILM 2UF 10% 600VDC RADIAL
Applications :
High Frequency, Switching
Capacitance :
2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.9 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
1.299" (33.00mm)
Lead Spacing :
1.083" (27.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Package / Case :
Radial
Size / Dimension :
1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm)
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
350V
Voltage Rating - DC :
600V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT LITH 3.7V 85MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 20.0MM
Часть Производитель Запас Описание
205P1 Switchcraft / Conxall 19 CBL 5POS MALE TO WIRE 3.28'
205P2 Switchcraft / Conxall 10 CBL 5POS MALE TO WIRE 6.56'
205P4 Switchcraft / Conxall 9,920 CBL 5POS MALE TO WIRE 13.12'