CLS18-NMNM-04.00F
Номер детали производителя:
CLS18-NMNM-04.00F
Производитель/бренд:
Times Microwave Systems
Часть описания:
TEST CABLE N-N 18GHZ 4'
Состояние запаса:
2
Производитель :
Times Microwave Systems
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
N-Type Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
N-Type Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Armored Cable, Shielded
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
48.0" (1.2m) 4.0'
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
N-Type to N-Type
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    LMR-300 STANDARD CABLE, BLACK PE
    CABLE LMR-400 BLACK PE 500'
    CABLE LMR-400 FRPE 500'
    CABLE LMR-600 BLACK PE 500'
    CABLE LMR-600 BLACK PE 500'
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"