CLS125NP-1R2NC
Номер детали производителя:
CLS125NP-1R2NC
Производитель/бренд:
Sumida Corporation
Часть описания:
FIXED IND 1.2UH 10.3A 9.7MOHM SM
Производитель :
Sumida Corporation
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
13A
Current Rating (Amps) :
10.3 A
DC Resistance (DCR) :
9.7mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.236" (6.00mm)
Inductance :
1.2 µH
Inductance Frequency - Test :
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.630" L x 0.500" W (16.00mm x 12.70mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%
Type :
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD