P007-003-15D
Номер детали производителя:
P007-003-15D
DESKTOP COMPUTER POWER CORD, RIG
Состояние запаса:
23
Current Rating (Amps) :
15A
Features :
Length :
3.00' (914.4mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Voltage Rating :
125VAC
Wire Gauge :
14 AWG