SPD2-150-2P0
- Номер детали производителя:
- SPD2-150-2P0
- Часть описания:
- SPD,DIN RAIL,TYPE 2,2P0,150V
- Approval Agency :
- CE, cURus, UL, VDE
- Features :
- Thermally Protected, Visual Life Indicator
- Number of Poles :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C
- 150V
- Voltage - Protection Level (VP) (2416) :
- 1.25 kV
- Voltage - Protection Rating (VPR) :
- 600 V