P1CA-SAFPT-034SR-3
Номер детали производителя:
P1CA-SAFPT-034SR-3
Часть описания:
CBL ASSY SMA JACK 3"
Состояние запаса:
114
1st Connector :
SMA Jack
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
Cable (Round)
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.034" Semi-Rigid Cable
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Style :
SMA to Cable
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"