P1CA-24M24M-085CJ-6
Номер детали производителя:
P1CA-24M24M-085CJ-6
Производитель/бренд:
P1dB, Inc.
Часть описания:
CBL ASSY 2.4MM PLUG 6"
Состояние запаса:
21
Производитель :
P1dB, Inc.
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
2.4mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
2.4mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
Hand Formable .085
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
50 GHz
Ingress Protection :
Length :
6.000" (152.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
Product Status :
Active
Style :
2.4mm to 2.4mm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"