P1CA-29M29M-SS085-60-PM
Номер детали производителя:
P1CA-29M29M-SS085-60-PM
Часть описания:
CBL ASSY 2.92MM PLUG 5'
Состояние запаса:
8
1st Connector :
2.92mm Plug
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
2.92mm Plug
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.085" Flexible Cable
Features :
Phase Matched Cable
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
60.0" (1.5m) 5.0'
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Style :
2.92mm to 2.92mm
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"