FSN-21.5B-11
Номер детали производителя:
FSN-21.5B-11
Производитель/бренд:
TE Connectivity AMP Connectors
Часть описания:
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 1.5"
Производитель :
TE Connectivity AMP Connectors
Категория продукта :
Ленточные перемычки Flat Flex, кабели
Cable Type :
Flexstrip
Length :
1.500" (38.10mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
11
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Active
Termination Style :
Completely Exposed Wires on Both Sides, Right Angle
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN HDR MULT-BEAM 33POS EDGE MT
    CONN HEADER HD 96POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 16POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 18POS PCB