FSN-13.5D-24
Номер детали производителя:
FSN-13.5D-24
Производитель/бренд:
TE Connectivity AMP Connectors
Часть описания:
CABLE FLXSTRP 24POS 1.27MM 3.5"
Производитель :
TE Connectivity AMP Connectors
Категория продукта :
Ленточные перемычки Flat Flex, кабели
Cable Type :
Flexstrip
Length :
3.500" (88.90mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
24
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Completely Exposed Wires on Both Sides, Staggered
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN HDR MULT-BEAM 33POS EDGE MT
    CONN HEADER HD 96POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 16POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 18POS PCB