050R14-43BO
Номер детали производителя:
050R14-43BO
Часть описания:
CABLE FFC 14POS 0.50MM 1.69"
Length :
1.690" (42.93mm)
Length - Exposed Ends :
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors :
14
Pitch :
0.020" (0.50mm)