050R10-76B
Номер детали производителя:
050R10-76B
Часть описания:
CABLE FFC 10POS 0.50MM 3"
Length :
3.000" (76.20mm)
Length - Exposed Ends :
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors :
10
Pitch :
0.020" (0.50mm)