050R8-102B
Номер детали производителя:
050R8-102B
Часть описания:
CABLE FFC 8POS 0.50MM 4"
Length :
4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends :
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors :
8
Pitch :
0.020" (0.50mm)