050R40-51B
Номер детали производителя:
050R40-51B
Часть описания:
CABLE FFC 40POS 0.50MM 2"
Length :
2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends :
0.140" (3.56mm)
Number of Conductors :
40
Pitch :
0.020" (0.50mm)