BU-2929-M-39-2
- Номер детали производителя:
- BU-2929-M-39-2
- Часть описания:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
- Состояние запаса:
- 36
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single
- 2nd Connector :
- Banana Plug, Single
- Cable Length :
- 39.0" (990.60mm)
- Contents :
- 1 Lead, Red
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Stacking Method :
- Vertical Stacking (Both Connectors)
- Voltage - Rated :
- 3000V (3kV)
- Wire Gauge :
- 18 AWG