BU-2020-A-12-0
- Номер детали производителя:
- BU-2020-A-12-0
- Производитель/бренд:
- Mueller Electric Co.
- Часть описания:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
- Состояние запаса:
- 15
- Производитель :
- Mueller Electric Co.
- Категория продукта :
- Банан, измерительный интерфейс
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Cable Length :
- 12.0" (304.80mm)
- Configuration :
- Banana to Banana
- Contents :
- 1 Lead, Black
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Material - Insulation :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Stacking Method :
- Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
- Type :
- Patch Cord
- Voltage - Rated :
- 300V
- Wire Gauge :
- 20 AWG