BU-2020-A-60-2
- Номер детали производителя:
- BU-2020-A-60-2
- Часть описания:
- TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
- 1st Connector :
- Banana Plug, Single, Stackable
- 2nd Connector :
- Cable Length :
- 60.0" (1524.00mm)
- Contents :
- 1 Lead, Red
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Stacking Method :
- Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
- Voltage - Rated :
- 300V
- Wire Gauge :
- 20 AWG