P2TC0603D1003LNTA
Номер детали производителя:
P2TC0603D1003LNTA
Часть описания:
P2TC0603 2PPM/C 100K 0,01% N TA
Состояние запаса:
583
Features :
Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Height - Seated (Max) :
0.025" (0.63mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
100 kOhms
Size / Dimension :
0.060" L x 0.033" W (1.52mm x 0.85mm)
Supplier Device Package :
0603
Temperature Coefficient :
±2ppm/°C
Tolerance :
±0.01%