EL100D20-05
Номер детали производителя:
EL100D20-05
Часть описания:
SSR RELAY SPST-NO 20A 3-100V
Load Current :
20 A
On-State Resistance (Max) :
13 mOhms
Termination Style :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Voltage - Input :
4 ~ 8VDC
Voltage - Load :
3 V ~ 100 V
  • Littelfuse
    RELAY SPST-NO/NC 200MA 0-250V
  • Omron Electronic Components
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-40V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V