SFY3-DC24V
Номер детали производителя:
SFY3-DC24V
Часть описания:
RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
Coil Voltage :
24VDC
Contact Rating (Current) :
6 A
Must Operate Voltage :
18 VDC
Must Release Voltage :
3.6 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Switching Voltage :
250VAC, 30VDC - Max