SFY3-DC21V
Номер детали производителя:
SFY3-DC21V
Часть описания:
RELAY SAFETY 4PST 6A 21V
Coil Voltage :
21VDC
Contact Rating (Current) :
6 A
Must Operate Voltage :
15.8 VDC
Must Release Voltage :
3.2 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Switching Voltage :
250VAC, 30VDC - Max