HR705-2PLD-110VDC
Номер детали производителя:
HR705-2PLD-110VDC
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Coil Current :
8.2 mA
Coil Voltage :
110VDC
Contact Rating (Current) :
5 A
Features :
Diode, Lighted Indicator
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Switching Voltage :
250VAC, 125VDC - Max
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V