HR705-2PLC-220VAC
Номер детали производителя:
HR705-2PLC-220VAC
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 220V
Состояние запаса:
15
Coil Current :
4.1 mA
Coil Voltage :
220VAC
Contact Rating (Current) :
5 A
Features :
Lighted Indicator, Surge Protection
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Switching Voltage :
250VAC, 125VDC - Max
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V