HR705-4PL-12VDC
Номер детали производителя:
HR705-4PL-12VDC
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
Состояние запаса:
65
Coil Current :
75 mA
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current) :
3 A
Features :
Lighted Indicator
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Switching Voltage :
250VAC, 125VDC - Max
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V