HR707N-2PLC-110VAC
Номер детали производителя:
HR707N-2PLC-110VAC
Производитель/бренд:
Kacon
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Состояние запаса:
20
Производитель :
Kacon
Категория продукта :
Силовые реле, более 2 ампер
Coil Current :
21.8 mA
Coil Insulation :
Coil Type :
Coil Voltage :
110VAC
Contact Form :
DPDT (2 Form C)
Contact Material :
Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) :
10 A
Features :
Lighted Indicator, Surge Protection
Mounting Type :
Socketable
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
30 ms
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Product Status :
Active
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
20 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
250VAC, 250VDC - Max
Termination Style :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V