DCNLM50NB60
Номер детали производителя:
DCNLM50NB60
Coil Voltage :
60VDC
Contact Rating (Current) :
50 A
Must Operate Voltage :
42 VDC
Must Release Voltage :
5 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Switching Voltage :
60VDC - Max
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'