DCNLB200NB60
Номер детали производителя:
DCNLB200NB60
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
CVP RELAY
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Контакторы (электромеханические)
Coil Voltage :
60VDC
Contact Form :
SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current) :
200 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
37 VDC
Must Release Voltage :
5 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
60VDC - Max
Termination Style :
Stud
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'