DCNLEV100-BAN
Номер детали производителя:
DCNLEV100-BAN
Часть описания:
CONTACTOR 100A 750V 12VIN
Состояние запаса:
18
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) :
100 A
Features :
Auxiliary Contacts
Must Operate Voltage :
8 VDC
Must Release Voltage :
1.2 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Switching Voltage :
750VDC - Nom
Termination Style :
Stud, Wire Leads
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'