BB-MDR-20-12
Номер детали производителя:
BB-MDR-20-12
Часть описания:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 20W
Состояние запаса:
2
AC Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CE, cULus, TUV
Current - Output (Max) :
1.67A
Efficiency :
80%
Features :
Adjustable Output, Universal Input
Input Type :
AC
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
20W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.94" L x 0.89" W x 3.54" H (100.0mm x 22.5mm x 90.0mm)
Standard Number :
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
12V
  • TRACO Power
    AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 180W
  • Altech Corporation
    AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
  • PULS
    AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 36W
  • Delta Electronics / Fans
    AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
  • Bel Power Solutions
    AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 240W